Dětské hračky podporující u dětí kreativitu a fantazii
NOVINKY

Le Toy Van stánek s ovocem a zeleninou Honeybake - dřevěná prodejna

2159 Kč s DPH   skladem

Popis

Úžasný trhový stánek s pruhovaným baldachýnem a zvonečkem. Zahrnuje plátěnou nákupní tašku a jednu bednu z jablek a hrušek. Tento trhový stánek je tak oblíbený jak pro chlapce, tak pro dívky. Zaručené hodiny zábavy a hraním na obchůdek s tímto tržním stánkem.

Rozměr: 64x39.5x36 cm
Věk: 3+

Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí. 
Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladaleli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteři jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Hračky jsou vyráběny ve Velké Británii. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. 
Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

Výrobce: Le Toy Van
Vhodné pro: kluky, holky, uni
Vhodné od: 3 let

Doporučujeme