Dětské hračky podporující u dětí kreativitu a fantazii
Panenky, figurky, postavičky

Třešňový župánek s relaxačními doplňky pro panenku 46 cm Our generation

699 Kč s DPH   skladem

Popis

Our Generation – Třešňový župánek s doplňky k relaxaci

Taková generace dívek jako my, tady ještě nebyla! Jsme sestry, sestřenice i nejlepší kamarádky, které myjí auta, aby mohly finančně podpořit útulky pro zvířata, společně pozorují hvězdy a smějí se spolu tak, až lapají po dechu (někdy se nemohou vzpomenout, čemu, že se to vlastně smály). Svět se pohybuje rychle a my s ním. A všude kolem je tolik zábavy! Takže, co nás čeká? Co čeká náš svět? Nedokážeme si to představit, ale ať je to cokoli, je to jen na nás. Je to náš čas, náš příběh. Tento relaxační sada je připravena tě zahřát. Příjemná koupel dělá každý den krásnější. Tvá energie se vrátí, relaxuj a užívej si!

Sada obsahuje: 1 župan s kapucí, 1 oční masku, 1 kosmetickou taštičku, 1 gumovou kachničku a 1 boty, co po koupeli zahřejí tvé nohy. Panenka se prodává samostatně.

Síla dívky Zakoupením výrobku „Our Generation“, panenky nebo příslušenství, přispíváte částkou ze zisku nadaci „Free the Children´s Power of a Girls Initiative“. O tom, jak pomáháte měnit svět k lepšímu, zjistíte si více na OGdolls.com.

Věk: 3+

Vhodné i pro jiné panenky velikosti 46 cm např. baby born

Výrobce: Battat
Licence: Our generation
Vhodné pro: holky
Vhodné od: 3 let