Dětské hračky podporující u dětí kreativitu a fantazii
Panenky, figurky, postavičky

Večerní flitrové šaty Our generation s kožešinovým boa - ´´Flitrové tajemství´´

690 Kč s DPH   skladem

Popis

Our Generation – „Flitrové tajemství“- večerní flitrové šaty s kožešinovým boa pro panenku 46 cm britské luxusní značky Our generation.

Rozhlédněte se kolem sebe, jsme tady, nová generace dívek!

(Přestože jsme neustále na cestách!) Učíme naše rodiny správně recyklovat, sázíme květiny v zahradách a pomáháme v místním útulku. A když zrovna nezachraňujeme svět, utíkáme z travnatých kopců dolů, co nám gravitace dovolí. Jistě, můžeme spadnout, ale můžeme znovu vyskočit a užít si zase zábavu. Tento svět je k mání. Můžeme dosáhnout, čeho chceme. A co nás čeká? Nedokážeme si to představit, ale je to jen na nás. Ano! Je to náš čas, náš příběh. Pořiď si trochu jiskru a lesku na každou příležitost!

Tato krásná sada oblečení obsahuje: 1 šaty, 1 kožešinové boa, 1 pár punčoch, 1 kabelku a 1 pár bot. Panenka se prodává samostatně. Síla dívky Zakoupením výrobku „Our Generation“, panenky nebo příslušenství, přispíváte částkou ze zisku nadaci „Free the Children´s Power of a Girls Initiative“. O tom, jak pomáháte měnit svět k lepšímu, zjistíte si více na OGdolls.com.

Věk:3+

Výrobce: Battat
Licence: Our generation
Vhodné pro: holky
Vhodné od: 3 let